Kontakty

Aktualności

Nie taki Grom straszny

• autor: kslotnik, 2013-08-26 15:49

W czwartej kolejce klasy B seniorów zespół Lotnika Twardogóra pokonał w wyjazdowym spotkaniu ekipę Gromu Siekierowice 1-4. Autorem wszystkich trafień został Przemysław Diakowski (na zdjęciu w białym)

Pierwsza bramka padła kilka chwil rozpoczęciu spotkania. Dobre prostopadłe podania Tomasza Miziniaka wykorzystuje "Diako". Niespełna 10 minut później niezłe dośrodkowanie z prawej strony Kołeczki, Przemek mija dwóch rywali i technicznym strzałem umieszcza piłkę w w siatce. Przy kolejnych dwóch trafieniach asystowali kolejno Szeliga oraz Okoń.

W drugiej odsłonie gospodarze ratują swój honor po strzale głową jednego z napastników. Kamil Balas w końcówce ma jeszcze szanse na zmianę rezultatu jednak piłka po jego strzale z kilku metrów wędruje wysoko nad bramką. Warto podkreślić dobrą grę defensywy Lotnika, szczególnie w pierwszej połowie. Gra całej czwórki dyrygowanej przez Jacka Radgowskiego była nie do sforsowania dla zawodników dotychczasowego lidera rozgrywek.

A już w najbliższą niedzielę być może najtrudniejszy sprawdzian w rundzie jesiennej. Do Twardogóry przyjedzie zespół KS-u Dobroszów, który jest obecnym współliderem tabeli razem z rezerwami Dębu Dobroszyce. Z niecierpliwością czekamy na to spotkanie.

Trening odbędzie się we wtorek o 18.00 !!!